Recenze D-Link

Ověřený zákazník CZC.cz kavol

Přidáno: 1. dubna 2024

Zakoupeno v CZC.cz

• silný hardware podporovaný OpenWRT
  • v paneláku, přeřvávající se se sousedy, (konečně) nemám problém se signálem
  • málo možností nastavení
  • chybí dokumentace, nastavení používá vlastní zkratky a pojmy, které nejsou v návodu vysvětlené

Výběhový model, takže poslední kusy za přijatelnou cenu odpovídající dnes těm nejlevnějším kouskům s podporou WiFi6, přitom hardware o úroveň vyšší. Koupil jsem podle tabulky podporovaných modelů OpenWRT, ale asi nechám originální firmware - zatím mi vadí akorát to, že při tunelování dovnitř nemůžu nastavit cílový port, ale vzhledem k tomu, že jsem úspěšně nahodil IPv6, přes což mám dostupnou celou domácí síť, nepotřebuju řešit NAT.

Přidáno: 21. března 2024

(naposledy upraveno 21. března 2024)

• Relativně dobré rozlišení
  • Široký úhel záběru
  • Detekce osob
  • Cloud je zpoplatněný
  • Podstavec není odnímatelný, kameru nejde postavit do plně svislé polohy
  • Detekce dle nastavené zóny nefunguje, bere to i předměty mimo ni

Kamera v téhle ceně nemá konkurenci. Ale za ty čtyři stovky má i pár neduhů - nefunguje nastavení zón, cloud pro ukládání stojí ranec a nejde ji dát do plně svislé polohy. Ale i přesto, co bychom chtěli za tuhle cenu?

Přidáno: 17. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

používáme místo chůvičky, takže kvalita obrazu je mnohem kvalitnější než u běžných chůviček

D-Link DWM-222

D-Link DWM-222

Ověřený zákazník Alza.cz FALIVER

Přidáno: 14. března 2024

• Nefunkční na WIN 11
  • Funkční jen na USB 2.0

Přidáno: 28. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• dela to, co delat ma :-)
D-Link DWR-953V2

D-Link DWR-953V2

Přidáno: 27. února 2024

• Kvalita
D-Link DWA-171

D-Link DWA-171

Přidáno: 1. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Funguje přesně jak má! Rychlá instalace a nastavení.
D-Link DGS-105GL

Přidáno: 24. prosince 2023

Ověřený zákazník planeo.cz matesio

Přidáno: 29. listopadu 2023

Zakoupeno v planeo.cz

• moc výhod není, protože jsem nebyl spokojen s výrobkem
  • vydrž 12 h, ačkoli prezentují 14h
  • velmi pomalé.. řekl bych ze data naopak zamrzaji

nedoporučuji.. rozhodně ne.. jsem zklamaný

D-lLnk G416/EE

D-lLnk G416/EE

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. listopadu 2023

• Rychlý WiFi router s dostatečným dosahem
  • Umí WiFi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax)
  • LTE umí použít 2 pásma najednou
  • Dvě odpojitelné antény pro LTE, možnost připojit venkovní antény
  • Umí přijímat SMS
  • Minimální informace o mobilním signálu, složité hledání místa s dobrým signálem
  • Zbytečné chyby ve firmwaru a menu nastavení
  • V české a slovenské verzi menu nelze některé věci nastavit
  • Tlačítko WLAN vrací většinu nastavení WiFi do původního stavu
  • Množství přenesených dat se po vypnutí vynuluje
  • Dodávaná aplikace je pro většinu věcí zbytečná, vyžaduje dost oprávnění a spárování se nemusí hned podařit

Rychlý WiFi router s dostatečným dosahem. LTE umí použít 2 pásma najednou. V české a slovenské verzi nastavení se objevují nesmyslné texty a některé věci nelze proto nastavit. O mobilním signálu se toho moc nedozvíte, ukazuje to pouze pásmo a sílu signálu (RSSI), podle které je obtížně najít místo s dobrým signálem. Vůbec se nezobrazuje kvalita signálu a informace, ke kterému vysílači (BTS) jste připojeni. Pokud zapnete WiFi tlačítkem WLAN, tak se většina nastavení WiFi připojení vrátí do továrního nastavení a může to nastavovat znovu. Dodávaná aplikace EAGLE PRO AI je pro většinu věcí zbytečná. Moc věcí přes ní nastavit nelze, ale poskytuje více informací o mobilním signálu (číslo buňky (vysílače), kvalitu a sílu signálu). Navíc vyžaduje dost oprávnění a spárování se zařízením se mi podařilo až snad na 20. pokus. Množství dat přenesených přes LTE se zobrazuje do doby, než se zařízení vypne, pak se počítá znovu. Jako WiFi router je to dobré zařízení, ale LTE modem to moc nedoporučuji.

D-Link G416/E

• Zbytečné chyby ve firmwaru a menu nastavení
  • V české a slovenské verzi menu nelze některé věci nastavit
  • Tlačítko WLAN vrací většinu nastavení WiFi do původního stavu
  • Množství přenesených dat se po vypnutí vynuluje

Rychlý WiFi router s dostatečným dosahem. LTE umí použít 2 pásma najednou. V české a slovenské verzi nastavení se objevují nesmyslné texty a některé věci nelze proto nastavit. O mobilním signálu se toho moc nedozvíte, ukazuje to pouze pásmo a sílu signál (RSSI), podle které je obtížně najít místo s dobrým signálem. Vůbec se nezobrazuje kvalita signálu a informace, ke kterému vysílači (BTS) jste připojeni. Pokud zapnete WiFi tlačítkem WLAN, tak se většina nastavení týkající se WiFi vrátí do továrního nastavení a může to nastavovat znovu. Dodávaná aplikace EAGLE PRO AI je pro většinu věcí zbytečná. Moc věcí přes ní nastavit nelze, ale poskytuje více informací o mobilním signálu (číslo buňky (vysílače), kvalitu a sílu signálu). Navíc vyžaduje dost oprávnění a spárování se zařízením se mi podařilo až snad na 20. pokus. Množství dat přenesených přes LTE se zobrazuje do doby, než se zařízení vypne, pak se počítá znovu. Po upgradu firmwaru se zařízení vzpamatovalo až po 15 min a bylo potřeba ho resetovat. Jako WiFi router je to dobré zařízení, ale jako LTE modem to moc nedoporučuji.

D-Link DCS-6500LH

D-Link DCS-6500LH

Přidáno: 21. listopadu 2023

(naposledy upraveno 21. listopadu 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Kamera je kvalitní, přenos přes stream fajn, ovládání přes aplikaci jednoduché a je za velmi slušnou cenu. :)

Pořídili jsme si ji na hlídání naši malé fenky do bytu a moc se osvědčila. Můžete se dívat z několika smart phonů.

Jediné, co mi u toho modelu trošku chybí je, aby upozorňovala při hluku, například štěkotu.

Umí poslat upozornění na pohyb, ale naše odrostlé štěně je mini a tak vzhledem k umístění nemá kamera ani šanci pohyb zachytit.

Když ji máte ve výšce, např. na držáku selfie tyče se stojanem, nedokáže snímat prostor pod sebou od určitého úhlu, vzhledem ke konstrukci jejího držáku.

To je za mě jediná nevýhoda.

Jinak dobře funguje i noční vidění :)

D-link DWR-960/W

D-link DWR-960/W

Ověřený zákazník Alza.cz Jan P.

Přidáno: 20. listopadu 2023

• webová administrace
  • slabší wifi
  • interní wifi anténa

Intutitivní a dobrá administrace přes webový prohlížeč. Slabý wifi signál, stačí pro 1 velkou místnost, ale ne do vedlejších místností a už vůbec ne směrem do místnosti pod úrovní (o patro níž). Vyřešil jsem dokoupením levného wifi routeru s externí anténou, který jsem připojil přes kabel do D-Link modemu a vypnul jsem v modemu obě wifi pro ušetření elektřiny (v administraci).
Cena černého modemu D-Link je kupodivu daleko vyšší, bílý modem je za skvělou cenu.
LED světýlka mají příjemnou barvu a neoslňují.

D-Link GO-SW-5E

Ověřený zákazník Alza.cz Helča B.

Přidáno: 30. října 2023

Přidáno: 25. října 2023

• Možnost připojení kabelem USB
  • Umí pásmo 5GHz
  • Možnost zobrazení hesla sítě
  • Nerozumí si s mojí chytrou tv

Pro notebooky tablety dobrá koupě. Nepříjemně mě překvapila nekompatibilita s mým iptv tunerem Tesla xa 300. Pro chytrou tv bych to asi nekupoval.

D-Link DSR-250V2

D-Link DSR-250V2

Ověřený zákazník Alza.cz Bady

Přidáno: 22. října 2023

Dobrá

Přidáno: 20. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• připojím a funguje, nijak se nekonfiguruje
  • 5 V napájení, Jde napájet z USB

Zobrazuji 1 - 20 ze 418 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...21